Torty dla Dzieci

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie urodzinowe bez tortu, tym bardziej, jeśli jest to przyjęcie małego jubilata. Ozdobiony świeczkami tort to bez wątpienia najważniejszy, obok prezentów, element uroczystości urodzinowej. Zdmuchnięcie świeczek to dla dziecka zawsze niesamowita frajda. Wyzwaniem dla naszej pociechy jest, by zgasić wszystkie za jednym razem. Dodatkowym walorem jest zwyczaj, by solenizant pomyślał życzenie, które spełni się po zdmuchnięciu świeczek. Taka obietnica z pewnością bardzo działa na dziecięcą wyobraźnię.

Torty dziecięce są szczególne, ze względu na to, że zrobiono je specjalnie z myślą o maluchach. Dzięki temu mogą pełnić funkcję największej kulinarnej atrakcji całego przyjęcia. Nikt z gości wprost nie będzie mógł się doczekać, kiedy solenizant zdmuchnie świeczki, wysłucha odśpiewanego na swoją cześć „Sto lat!” i tort nareszcie zostanie podzielony. To moment, na który czekają nasze pociechy!

Tradycyjnie torty mają okrągły kształt, jednak jeśli chodzi o torty dla dzieci, warto pokusić się o bardziej wymyślną formę. Ciasto z pewnością zyska na atrakcyjności w oczach małego solenizanta i jego gości, jeśli przybierze kształt ukochanej lalki, postaci z bajki, samolotu, samochodu lub domowego pupila. Wybierz dla swojego dziecka to, co sprawi mu największą przyjemność!

Niezwykle oryginalnym pomysłem jest umieszczenia na torcie podobizny jubilata, wykonanej ze smakowitych elementów, takich jak lukry, posypki itp. Taki rodzaj tortu na pewno na wszystkich zrobi wrażenia i zapadnie w pamięć.

By tort był perfekcyjny, wybierz ulubiony smak małego solenizanta. Nie wolno zapominać, że to jego święto i ciasto powinno cieszyć podniebienie dziecka ulubionymi smakami.

Przygotowane przez naszą cukiernię torty dziecięce sprawdzą się jednak nie tylko na urodzinach, ale także na innych przyjęciach. Wybierz tort z naszej oferty na chrzciny lub komunię – bez wątpienia zachwycisz wszystkich gości! Nasze torty dostarczamy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach.

Delicious Restaurant designed by Free Wordpress Themes | Wordpress Themes | Hosting und Webspace